מרדכי שרם הגרפולוג מספר 1 מציג: סטנד אפ גרפולוגי קורע מצחוק!!!
***המלצות וסרטונים בהמשך העמוד***

במופע בידור 'קורע' מצחוק, בעל ערך מוסףובשיתוף כולם, יעניק לכם מרדכי הגרפולוג חוויה מיוחדת ומקורית!!
תציירו ציורים, תחתמו חתימות ותרשמו משפטים שיגלו לכם:

* * איך משדרגים את חיי הזוגיות.
* איך מזמינים כסף ושפע לחיים.
* איך זוכים להעלאה ולקידום בעבודה.
* מי עובר דירה וטס לחו"ל בקרוב ועוד...
* מרדכי הגרפולוג, בעל שפע של הומור, תיאטרליות וניסיון של שנים בתחום, התארח בתוכניות טלוויזיה רבות:
שי שטרן, חי בלילה ועוד, יפתח לכם 'צוהר' מאתגר ומלא השראה, תוך כדי הפעלה מרתקת, מדהימה ובלתי שגרתית, בשיתוף כל הנוכחים

* מחירים מיוחדים למגיעים מפורטל מסיבות *
* חזרה לקטגורייה *

המלצות :


אלדד שני

19/01/2015
זה כיף שיש בצד השני מישהו שמבין שהוא צריך לעשות הרבה בשבילך, וככה הרגשתי גם מצידך בכל העזרה למציאת התאריך ובכלל וגם מבחינת מרדכי, במחויבות שלו להצלחת הערב. שאו ברכה על כך, זה לא מובן מאליו היום. תשמרו על כך. לגבי מרדכי והסדנא. אין כל צל של ספק שהוא מקצועי ושולט בתחומו. בעל יכולת נהדרת להוביל את הקבוצה עם כל ההתרחשויות שהיו מסביב, ואת בטח יודעת על מה אני מדבר. הסדנא ענתה לנו על הציפיות של אווירה, צחוק והנאה. נראה לי שבדיוק כמו שאנחנו קבלנו את ההמלצה, כך גם אנחנו ניתן אותה. אנשים בקשו כרטיסי ביקור וזרקו משפטים של פרגון אחרי. מה שמרדכי הצליח לספק לנו במהלך הסדנא, בהחלט הפעיל את האנשים ויצר תחושה של עניין וסקרנות. תודה רבה, שיהיה המשך שבוע טוב, רק דברים טובים, אלדד שני.
גרסיאלה

10/04/2011
לגרפולוג מרדכי שלום, ברצוני להודות לך בשמי ובשם צוות המבקרים חברת אהבה, היה ערב מעניין מאוד, העברת את כול הערב בצורה עניינית, מצחיקה ומקצועית והיה ערב מעניין מאוד. כולנו הסכמנו פה אחד שהחוויה הייתה מיוחדת וכול אחת מאיתנו לקחה לתשומת ליבה את הדברים ש"לימדת" אותנו ובבוקר כול אחת סיפרה איזה "בדיקות" היא עשתה לבן זוגה:-) תודה רבה על ערב מיוחד ובטוחה אני שניפגש שוב. בברכה, גרסיאלה וצוות מרכז המבקרים אהבה- ים המלח
יפה שאלתיאל

03/04/2011
מרדכי היקר, תודה על בוקר מהנה, הצלחת להעביר לנו במשך הבוקר התרגשות והנאה ומצב רוח טוב למשך כל היום. הידע שלך וצורת העברת האינפורמציה הייתה פשוט נהדרת ונכונה כל הכבוד . יפה שאלתיאל קבוצת חדווה ויצ"ו.
חגית חברת

31/03/2011
הי מרדכי, הוחלט לערוך ערב גיבוש במחלקתנו. שוטטנו באינטרנט על מנת לבדוק אופציות, וכך הגענו אליך. במקביל קיבלנו המלצה חיובית מעובדת החברה שהייתה בעבר בסדנת גרפולוגיה שלך ונהנתה. היה זה ערב נעים, חוויתי, מגבש ומלא הומור, ערב שהשאיר בנו טעם של עוד, ערב בו למדנו דברים על עצמנו כאשר היטבת לנתח אותנו על פי חתימותינו ועל פי ציורינו. למדנו אודות הזוגיות שלנו והתקשורת הבין אישית ועוד,,,,,, אנחנו מודים לך מרדכי על ערב נפלא ונשמח להזמין אותך לאירועים נוספים בעתיד. בכבוד רב, חטיבת השקעות-נדל
איילת זילברמן, הרצליה

29/11/2010
למרדכי שרם, הגרפולוג האחד היחיד והמיוחד, אני מודה לך על ערב קסום ומיוחד, מסיבת יום הולדת בהרצליה, בו העברת לנו ערב של חוויה אמיתית, מאוד נהנינו אני וחברותי, כמו כן גם עזרת וגם לימדת אותנו על גרפולוגיה, מאוד מעניין, המון תודה מכל הלב והנשמה, ונשתמע.... איילת זילברמן, הרצליה
אורלי

20/11/2010
לגאולה ומרדכי, ברצוני לומר את תודתי על ערב מהנה, עשיר וחוויתי. זו הפעם הראשונה שאני פוגשת גרפולוג ואין ספק שמרדכי גרם לחוויה להיות מרגשת. זה התחיל בך גאולה, שנתת הסבר מכל הלב, פירטת את היתרונות וגם התגמשת איתי, אין ספק שההתחלה שייכת לך. ברצוני לומר בשם כל הבנות את תודתנו על התובנות שללא ספק כולנו קיבלנו באותו הערב. על העברת הידע בצורה מקצועית ובדרך שתאפשר לכל אחת לקחת משהו מאותו הערב. מאחלת לך הרבה הצלחה בהמשך הדרך ואני מאמינה כי דבריך יחרטו בראשנו לעוד הרבה זמן, תודה רבה , אורלי.
הזמרת כרמל גבריאלוב

19/11/2010
לגרפולוג מרדכי שרם היקר, תודה רבה על ערב נפלא שעשית לנו, היה מעניין ומצחיק וקלעת בול פגיעה על כל אחת מהבנות. אני שמחה שלא טעיתי לגבייך ומתוך הכרות בפייסבוק החלטתי שאני לוקחת אותך לערב נשים, ואני שמחה שעשיתי זאת מבלי להכירך, לא אכזבת אותי לשנייה. תודה רבה רבה רבה ונשתמע. הזמרת כרמל גבריאלוב !
גילנה נבו

28/10/2010
מרדכי העביר לנו הרצאה נהדרת בנושא הגרפולוגיה במועדון אנוש במודיעין. ברצוני להודות לו על ההשקעה הרבה, ההסברים המצוינים והטיפים האישיים שניתנו ובעיקר על רוח ההתנדבות בה נעשתה ההרצאה.
זהבית אלימלך

23/03/2010
מרדכי היקר – זה לא היה פשוט, לרכז 100 מוחות ו – 200 זוגות עיניים אליך – שאפו!! העברת את זמננו בנעימים כאשר גילית לנו סודות אודות הזוגיות, המיניות והאהבות שלנו. ממליצה בחום רב, זהבית אלימלך מתאמת חברתית- רובע דרום מזרח עיריית תל אביב 057-2504355
נורית

09/03/2010
ברצוני להודות למרדכי על ערב מהנה ומלמד מאין כמוהו. מרדכי הוזמן על ידי להרצות בפני צוות העובדים ובני זוגם בערב חברה שארגתי. מרדכי הצליח לרתק את כל הנוכחים ולהעביר לנו ערב בכיף. אני ממליצה עליו בחום כי ללא ספק מדובר באיש מקצוע מעולה ואדם חם ורגיש כאחד.